Sık Sorulan Sorular

Yanıtını bulamadığınız sorular için bizi arayabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.

Sitenizdeki ürünler orijinal mi? Nasıl emin olabilirim?

Evet. Sitemizdeki tüm ürünler markalardan direkt olarak sağlanmaktadır. talep edenlere fatura silsilesi gönderilmektedir. Diğer taraftan sitemiz Ticaret Bakanlığı ETBIS sistemine kayıtlı olup satın aldığınız ürünlerin Sağlık Bakanlığı ürün takip Sistemi’ne kayıtlı olup olup olmadığını Sağlık Bakanlığı’nın ÜTS Mobil uygulamasını (iOS için veya Android cihazlar için)  indirip ürün barkodunu okutarak kontrol edebilirsiniz.
Güven duymanız için bir diğer kontrol imkanınız sitemizde yer alan kuaför salonlarını arayarak sitemiz ve satılan ürünler hakkında bilgi almak olacaktır.

Hangi Profesyonel Markaları Bulabilirim?

Sitemizde bulunan tüm profesyonel markalar için tıklayınız.

Kargo Ücreti Ne Kadar?

100 TL üzeri alış verişlerinizde kargo ücretsizdir. Limit altı alımlarda 15 TL kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenecektir. Ürünlerinizi isterseniz mağazamızdan alabilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri Bulunmaktadır?

Güvenli alışveriş altyapımızla Kredi Kartı ile veya banka aracılığı ile Havale/EFT yöntemlerinden biriyle ödeme yapabilirsiniz. Sitemizde sadece 3D Güvenlikli alışveriş yapılmaktadır.
Cep telefonunuza bankanızdan gelecek olan şifreyi girmenizin ardından alışverişiniz tamamlanacaktır.

Siparişimi Nasıl İptal Ederim?

İptal etmek istediğiniz siparişler için 0532 669 7 722 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimi Nasıl İade Ederim?

İadeye uygun ürünlerinizi bizimle görüştükten sonra kurallara uygun olarak anlaşmalı kargo firmamıza verebilirsiniz.

Para İadesi Ne Zaman Ulaşır?

Bankaların süreç ve uygulamalarına göre para iadesinin, kredi kartlarına ve banka kartlarına yansıması ortalama 3 günlük bir süreyi bulabilir. İade edilen ürün bedeli, hesabınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Siparişle birlikte ödemesini yaptıysanız kargo ücreti de para iadesiyle birlikte yatırılır. Detaylı bilgi için bankanızla görüşebilirsiniz.

Websiteniz Güvenli mi?

E-ticaret sitelerinin güvenli bir altyapıya sahip olması yasal zorunluluktur.
Web sitemiz bir taraftan güvenlik yazılımıyla korunurken diğer taraftan ödemeler BBDK(Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu) tarafından yetki verilen iyzico güvenli ödeme alt yapısıyla alınmakta, kredi kartı bilgilerinize hiçbir şekilde tarafımızdan ulaşılamamaktadır. iyzico ödeme sistemleri hakkında daha fazla bilgiye iyzico linkinden ulaşabilirsiniz.